شرایط ورود به پراپ – پراپ تریدینگ اپیزود 1

پراپ تریدینگ، اپیزود 1

سرمایه از ما، ترید از شما! این شعار پراپ‌ها است. عبارت ترید در پراپ‌ها یا پراپ تریدینگ الان در مرکز توجه تریدها است. چند سالی از عمر آن در جهان می‌گذرد ولی در ایران مدت کمی است که جدی شده است. جذب سرمایه و ترید روی سرمایه‌های بزرگتر همیشه جذاب و قابل توجه بوده و به همین دلیل موج زیادی از تریدرها به سمت پراپ‌ها در حال حرکت هستند. در این پادکست در مورد خود پراپ‌ها و اینکه آیا برای همه مناسب است و همه تریدرها باید حتما در پراپ ترید کنند، صحبت می‌کنیم.

پراپ تریدینگ در دنیا و ایران

بحث پراپ و جذب سرمایه نوین که با این عنوان پراپ فرم در دنیا شناخته می‌شود چندین سال است که در کشورهای مختلف مورد توجه قرار دارد. برندهای بزرگ پراپ مثل FTMO شاید پرچمدار این حوزه نوپا در دنیا هستند و قوانین و شرایط آن الگوی بقیه پراپ‌ها است. در ایران 2 سال و به خصوص در 1 سال گذشته بیشتر برجسته شده و افراد زیادی به دلیل جذابیت آن به سمت پراپ‌ها و ترید در پراپ‌ها در حرکت هستند. در این اپیزود کامل در این مورد صحبت کردیم.

نحوه کار در پراپ‌ها

وقتی قرار است یک مجموعه یا شرکت یا حتی یک فرد به شما برای ترید سرمایه بدهد، قطعا قوانین، شرایط و قراردادی برای این کار دارد و باید به توافق طرفین برسد. پراپ‌ها هم دقیقا قوانین مخصوص به خود را دارند که در سایت هر پراپ به صورت مفصل توضیح داده شده و شما باید چندین بار کامل آن را مطالعه کنید و در این پادکست هم در مورد آن صحبت کردیم.

پراپ تریدینگ مناسب چه افرادی است؟

هیچ چیزی در دنیای بازارهای مالی برای همه مناسب نیست. پراپ هم دقیقا به همین صورت است و برای همه با هر سطحی مناسب نیست. جذابیت زیاد سرمایه و حساب‌های بزرگ چندصدهزار دلاری خیلی‌ها را سمت پراپ آورده ولی واقعیت چیز دیگریست و باید در شرایط و وضعیت خاصی باشید تا به شما توصیه بشود که سمت پراپ بروید. در این اپیزود از پادکست پراپ تریدینگ کامل در این مورد صحبت کردیم.

نحوه آماده سازی برای پراپ

دقیقا مشابه زمانی که شما می‌خواهید وارد حساب ریل شوید و قبل آن مراحلی را سپری کردید چون حساب ریل فضای متفاوتی از دمو و … دارد اینجا هم شرایط همان است. برای ورود به پراپ باید آمادگی‌هایی داشته باشید، مراحلی و شبیه سازی‌هایی انجام داده باشید چون اینجا قوانین متفاوت و کمی جدی‌تر است. خیلی از افراد جذب هیجانات آن می‌شوند و بدون داشتن صلاحیت و داشتن آمادگی وارد این حوزه می‌شوند و بدون شک نتیجه شکست است. بدون آمادگی خاص این حوزه احتمال موفقیت شما صفر است، اصلا شانسی نمی‌شود از آن گذر کرد و به درآمد رسید.

2 دیدگاه برای “شرایط ورود به پراپ – پراپ تریدینگ اپیزود 1

  1. سجاد شاد گفته:

    سلام
    ممنون از شما خیلی عالی
    فقط پادکست
    ۳۰ ثانیه اوایه پخش میشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *