واریز بدون دردسر پول فارکس

از ما بپرسیددسته: سوالات فارکسواریز بدون دردسر پول فارکس
حسین پرسیده شده در ۹ ماه پیش
با سلام خدمت شما من تو حساب دمو فارکس ۱۰۰ دلار رو تو سه ماه به ۵۰۰۰دلار تبدیل کردم. من گردش مالی حساب بانکیم ۲۰میلیون هست اگر من این سود رو تو حساب واقعی بدست اورده بودم الان وقتی که میخواستم واریز حساب بانکیم بکنم چون مبلغش خیلی بالاتر از گردش مالیم هست حتما حسابم رو مسدود میکردن و باید برای رفع مسدودی به بانک مراجعه میکردم و توضیح بدست اوردن این پول رو به بانک میدادم و با توجه به اینکه فارکس تو ایرانی غیر قانونی هست برام پرونده سازی میکردن شما راهی ندارین که این مبلغ پول رو راحت و بدون دردسر واریز حساب بانکی کرد

۱ پاسخ

بهترین پاسخ

آکادمی سرمایه کارکنان پاسخ داده شده ۹ ماه قبل
سلام
اولا حتما غیر منطقی بدون اصول و بدون علم و دانش کافی معامله کردید و حتما اول مدیریت سرمایه را مطالعه کنید وگرنه دیر یا زود کل موجودی را از دست می دهید و ما هر روز از این موارد داریم.
فارکس غیر قانونی و غیر شرعی نیست. اطلاعات و منابعی که مطالعه کردید همه از هم کپی کردند و هیچ کدام یک رفرنس قانونی و … ندارند در نتیجه به شایعات توجه نکنید. به عنوان یک فرد معامله گر هیچ مشکلی ندارید برای فعالیت در بازار.
مواردی که فرمودین بیشتر شبیه فیلم جنایی هست و شبیه داستان هایی است که مردم برای هم تعریف میکنند و هیچ کدام واقعیت ندارد وهیچ مشکل بانکی و … ایجاد نمی شود چون اصلا ارتباطی ندارد ما و حدود ۵۰۰ دانشجوی دوره ها سالهاست انجام می دهیم و هیچ مشکلی نیست از مبالغ کم تا چند ده هزار دلار در ماه.  پس این موارد را فراموش کنید چون نه مثالی از مشکل برای کسی وجود دارد نه واقعیت دارد.
 
برای آموزش واریز و برداشت از بروکر به صورت ریالی و با امنیت بالا آموزش زیر را ببینید.
https://academyesarmaye.com/product/ultimate-guide-to-working-with-forex-brokers/